rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kąck
315 000 zł 1 750 m2 180 zł/m2

Działka na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-89848-12 | 2025-02-17 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kąck działka 1500m2(plus 250m2 na drogę) w kształcie kwadratu. Dojazd drogą gruntową w niej woda i prąd. Właściciel na podstawie pozwolenia na...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
581 145 zł 45 m2 12 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2025
M-90627-12 | 2026-01-07 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2025

Świetna oferta na siedzibę firmy (biura,gabinety itp.). Mieszkanie w kameralnym bloku (sześć mieszkań ) Otwock ul Pułaskiego. Dwupokojowe...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
2 199 000 zł 216 m2 10 181 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-90622-12 | 2026-01-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

Bardzo ładny, klimatyczny oraz energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni (ok.180m2) usytuowany na dużej działce o powierzchni (2049m2) w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 695 000 zł 142 m2 11 937 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90618-12 | 2026-01-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Józefowa. To idealne miejsce dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 695 000 zł 142 m2 11 937 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90616-12 | 2026-01-05 rozwiń opis

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
870 000 zł 72 m2 12 083 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90615-12 | 2025-12-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,58 m ( 1piętro + poddasze ) usytuowane na kameralnym zamkniętym osiedlu, w cichej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Glinianka
1 050 000 zł 110 m2 9 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Glinianka

Glinianka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90611-12 | 2025-12-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Dom wolnostojący na działce 1140m2, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość w stanie deweloperskim do...

kontakt zobacz ofertę