rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Zakręt
1 338 400 zł 3 346 m2 400 zł/m2

Działka na sprzedaż Zakręt

Zakręt, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90671-12 | 2026-01-20 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz dużej działki pod usługi? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę: ZAKRĘT Działka budowlano - usługowa, w okolicy domów i firm. Bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Celestynów
5 000 zł 250 m2 20 zł/m2

Dom na wynajem Celestynów

Celestynów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1988
DW-90656-12 | 2026-01-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1988

Na wynajem nieruchomość oferująca przestrzeń, prywatność i ogromne możliwości aranżacyjne. Dom parterowy o powierzchni ok. 250 m położony jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Celestynów
1 100 000 zł 250 m2 4 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Celestynów

Celestynów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-90651-12 | 2026-01-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Dom parterowy o powierzchni ok. 250 m na działce 2000 m Celestynów Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Celestynowie, w sąsiedztwie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pęclin
1 100 000 zł 140 m2 7 857 zł/m2

Dom na sprzedaż Pęclin

Pęclin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-90649-12 | 2026-01-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

BLIŹNIAK DWIE POŁÓWKI DO WYBORU LUB RAZEM Projekt Archonu Willa Klara Pęclin gmina Wiązowna każdy bliźniak ma 140m2 a działka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 695 000 zł 142 m2 11 937 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90619-12 | 2026-01-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Józefowa. To idealne miejsce dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
569 000 zł 48 m2 11 854 zł/m2

Spokojna przystań w sercu Otwocka.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90625-12 | 2026-01-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m, położone w zadbanej kamienicy przy ul. Karczewskiej w samym centrum Otwocka. To wyjątkowa...

kontakt zobacz ofertę