rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
2 500 000 zł 185 m2 13 479 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026
D-90734-12 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026

Przedstawiamy nowoczesną i funkcjonalną ofertę domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną doskonałej i zielonej części Wawra, idealną dla osób...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 121 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90740-12 | 2026-03-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

NAROŻNY SEGMENT NA TERENIE ZAMKNIĘTEGO OSIEDLA. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Ładzyń
970 000 zł 260 m2 5 243 zł/m2

Dom na sprzedaż Ładzyń

Ładzyń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90701-12 | 2026-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

DOM WOLNOSTOJĄCY PRZESTRZEŃ, KOMFORT I NOWOCZESNOŚĆ Wyjątkowa propozycja dla rodzin ceniących swobodę, przestrzeń oraz wysoki standard...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Malcanów
597 000 zł 145 m2 4 117 zł/m2

Dom na sprzedaż Malcanów

Malcanów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025
D-90699-12 | 2026-02-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025

Szukasz ciszy i spokoju ...ZADZWOŃ Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy Malcanowa. Świetny dojazd do Warszawy i Lublina nową...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Sobiekursk
2 980 000 zł 448 m2 6 652 zł/m2

Dom na sprzedaż Sobiekursk

Sobiekursk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:
D-90670-12 | 2026-01-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:

Elegancka, superkomfortowa i przestronna rezydencja o powierzchni całkowitej 448m2 usytuowana na ślicznie zagospodarowanej ponad hektarowej...

kontakt zobacz ofertę