rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Duchnów
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90564-12 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Dąbrówka
550 000 zł 155 m2 3 548 zł/m2

Dom na sprzedaż Dąbrówka

Dąbrówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-7778-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Kameralne, zamknięte osiedle usytuowane na warszawskim Wawrze, składające się z 12 domów jednorodzinnych (bliźniaki, segmenty) o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Celestynów
650 000 zł 188 m2 3 457 zł/m2

Dom na sprzedaż Celestynów

Celestynów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-7082-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Dom jednorodzinny, do zamieszkania i częściowego wykończenia, ściany zew. ocieplone styropianem. na placu jest oddzielny budynek gdzie znajdują...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
499 000 zł 160 m2 3 119 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-5097-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Segment środkowy, położony w doskonałym punkcie Falenicy, blisko do komunikacji miejskiej. Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony i ocieplony. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
1 030 000 zł 153 m2 6 732 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
D-6518-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

Ładnie wykończony i rozplanowany segment wybudowany w 2005 roku na osiedlu zamkniętym w bardzo ładnej okolicy. Dobra komunikacja i szybki dojazd...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
790 000 zł 208 m2 3 798 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-8882-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 154m2 i całkowitej 208m2 posadowiony na ładnej działce 500m2. Położony w otulinie lasu i...

kontakt zobacz ofertę