rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 127 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024
D-90293-12 | 2025-08-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024

Dom na zamkniętym osiedlu....... Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Zamknięte, zagospodarowane osiedle . Dużym atutem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 990 000 zł 177 m2 11 243 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025
D-90016-12 | 2025-08-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025

Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 177,15 m z działką ok. 100 m2, położony na kameralnym osiedlu składającym się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Celestynów
1 490 000 zł 140 m2 10 643 zł/m2

Dom na sprzedaż Celestynów

Celestynów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-90271-12 | 2025-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

NOWY DOM POD KLUCZ DO WEJŚCIA NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ Okolice Otwocka miejscowość Celestynów wokół M.P. Krajobrazowy. Wybudowany w 2024...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Glinianka
1 200 000 zł 110 m2 10 909 zł/m2

Dom na sprzedaż Glinianka

Glinianka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90211-12 | 2025-07-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Dom wolnostojący na działce 1140m2, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość w stanie deweloperskim do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
4 190 000 zł 427 m2 9 813 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 16
  • Rok budowy: 2025
D-90168-12 | 2025-07-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 16
  • Rok budowy: 2025

OFERTA DLA INWESTORA | GOTOWIEC INWESTYCYJNY W OTWOCKU | IDEALNY POD USŁUGI LUB NAJEM Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 500 000 zł 170 m2 8 824 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90213-12 | 2025-07-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Elegancki i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Józefowa, po wschodniej stronie miasta, to...

kontakt zobacz ofertę