rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Duchnów
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90564-12 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
770 000 zł 127 m2 7 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024
D-90293-12 | 2025-08-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024

Dom na zamkniętym osiedlu....... Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Zamknięte, zagospodarowane osiedle . Dużym atutem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 990 000 zł 177 m2 11 243 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025
D-90016-12 | 2025-08-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025

Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 177,15 m z działką ok. 100 m2, położony na kameralnym osiedlu składającym się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Celestynów
1 490 000 zł 140 m2 10 643 zł/m2

Dom na sprzedaż Celestynów

Celestynów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-90271-12 | 2025-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

NOWY DOM POD KLUCZ DO WEJŚCIA NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ Okolice Otwocka miejscowość Celestynów wokół M.P. Krajobrazowy. Wybudowany w 2024...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Glinianka
1 200 000 zł 110 m2 10 909 zł/m2

Dom na sprzedaż Glinianka

Glinianka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90211-12 | 2025-07-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Dom wolnostojący na działce 1140m2, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość w stanie deweloperskim do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
4 190 000 zł 427 m2 9 813 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 16
  • Rok budowy: 2025
D-90168-12 | 2025-07-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 16
  • Rok budowy: 2025

OFERTA DLA INWESTORA | GOTOWIEC INWESTYCYJNY W OTWOCKU | IDEALNY POD USŁUGI LUB NAJEM Na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 500 000 zł 170 m2 8 824 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90213-12 | 2025-07-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Elegancki i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Józefowa, po wschodniej stronie miasta, to...

kontakt zobacz ofertę