rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Józefów
1 050 000 zł 120 m2 8 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978
D-89057-12 | 2024-01-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978

Dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 usytuowany w ostrej granicy działki o powierzchni 867m2 położony po wschodniej stronie Józefowa....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Działka na sprzedaż Otwock
397 000 zł 294 m2 1 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90850-12 | 2026-05-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 294 m położona w doskonałej lokalizacji Otwocka na tzw. Kresach. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Pęclin
1 100 000 zł 140 m2 7 857 zł/m2

Dom na sprzedaż Pęclin

Pęclin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-90825-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

BLIŹNIAK DWIE POŁÓWKI DO WYBORU LUB RAZEM Projekt Archonu Willa Klara Pęclin gmina Wiązowna każdy bliźniak ma 140m2 a działka...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 1 - 10 of 16798