rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Józefów
1 999 000 zł 240 m2 8 329 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-89165-12 | 2024-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

Wolnostojący dom w spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z dużą ilością przeszkleń , jasna i przestronna. Parter -...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Karczew
1 749 998 zł 398 m2 4 397 zł/m2

Dom na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1970
D-89064-12 | 2024-01-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1970

Dom wolnostojący o powierzchni 398m2 usytuowany na działce 1364m2, położony w centrum Karczewa. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym,...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Józefów
1 050 000 zł 120 m2 8 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978
D-89057-12 | 2024-01-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978

Dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 usytuowany w ostrej granicy działki o powierzchni 867m2 położony po wschodniej stronie Józefowa....

kontakt zobacz ofertę