rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
550 000 zł 37 m2 14 865 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-90437-12 | 2025-10-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie 37 m w Śródborowie Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z balkonem 4 m. Lokal położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
1 350 000 zł 92 m2 14 645 zł/m2

Bezczynszowe, fajna lokalizacja!

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
M-89900-12 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Bezczynszowe mieszkanie 72,41 m + garaż, ogród, pokój zimowy Znakomita lokalizacja! Na sprzedaż bezczynszowe, nowoczesne mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90725-12 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
569 000 zł 48 m2 11 854 zł/m2

Spokojna przystań w sercu Otwocka.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90625-12 | 2026-01-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m, położone w zadbanej kamienicy przy ul. Karczewskiej w samym centrum Otwocka. To wyjątkowa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
581 145 zł 45 m2 12 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2025
M-90627-12 | 2026-01-07 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2025

Świetna oferta na siedzibę firmy (biura,gabinety itp.). Mieszkanie w kameralnym bloku (sześć mieszkań ) Otwock ul Pułaskiego. Dwupokojowe...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
870 000 zł 72 m2 12 083 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90615-12 | 2025-12-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,58 m ( 1piętro + poddasze ) usytuowane na kameralnym zamkniętym osiedlu, w cichej i...

kontakt zobacz ofertę