rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Malcanów
545 000 zł 1 500 m2 363 zł/m2

Działka na sprzedaż Malcanów

Malcanów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90479-12 | 2025-11-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Bardzo ładna, kształtna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 z udziałem w drodze dojazdowej, położona w Malcanowie w gminie Wiązowna w powiecie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Duchnów
459 200 zł 1 312 m2 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90547-12 | 2025-11-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka 1312m2 objęta MPZP Możliwość zabudowy jednorodzinne wolnostojącej, garaż ,budynek gospodarczy. Powierzchnia biologicznie czynna 70%...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Józefów
1 050 000 zł 867 m2 1 211 zł/m2

Działka na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90508-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka o powierzchni 867m2 położona blisko centrum , po wschodniej stronie Józefowa. Na działce znajduje się budynek wolnostojący o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
1 000 000 zł 4 411 m2 227 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90493-12 | 2025-10-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną z halą warsztatową idealna pod biznes lub inwestycję! Na sprzedaż działka o powierzchni 4411 m położona w...

kontakt zobacz ofertę