rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Otwock
397 000 zł 294 m2 1 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90850-12 | 2026-05-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 294 m położona w doskonałej lokalizacji Otwocka na tzw. Kresach. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Otwock
570 000 zł 983 m2 580 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-89881-12 | 2025-02-20 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlano - usługowa W kształcie prostokąta o powierzchni 983 m, zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Narutowicza w Otwocku (Jabłonna), z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
614 000 zł 1 916 m2 320 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-87556-12 | 2022-11-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Ładna działka w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowo - oaza ciszy i spokoju... Położona w znakomitej lokalizacji - Miejsce pozwalające...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
699 000 zł 1 910 m2 366 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-87371-12 | 2022-08-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

POSZUKUJESZ NIERUCHOMOŚCI W LEŚNEJ CZĘŚCI MIASTA ZADZWOŃ. Świetna nieruchomość na inwestycję. Sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
1 440 000 zł 1 600 m2 900 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-87006-12 | 2022-05-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji . Na nieruchomości można pobudować dom wolnostojący, bliźniak lub budynek usługowy. Właściciel...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
329 000 zł 1 720 m2 191 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-86961-12 | 2022-05-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 1720 m2 objęta MPZP. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Otwocka. W pobliżu znajdują się placówki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
1 215 000 zł 3 000 m2 405 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: leśna
G-86875-12 | 2022-05-19 rozwiń opis
  • Typ działki: leśna

Działka o powierzchni 3000 m2, w kształcie trapezu, położona przy asfaltowej ulicy w Otwocku. Działka porośnięta starodrzewem z przerzedzoną...

kontakt zobacz ofertę