rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Łąki
650 000 zł 220 m2 2 955 zł/m2

Dom na sprzedaż Łąki

Łąki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996
D-3916-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1996

Segment w Starej Miłosnej do małego remontu, składa się z czterech kontygnacji. Kontygnacja I z garażem na dwa samochody, pomieszczeniem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czubajowizna
548 000 zł 197 m2 2 782 zł/m2

Dom na sprzedaż Czubajowizna

Czubajowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-6573-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

Bardzo ładny segment w Starej Miłosnej, położony w cichej i spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie sklepy, szkoła, przedszkole, poczta, oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czubajowizna
1 050 000 zł 160 m2 6 563 zł/m2

Dom na sprzedaż Czubajowizna

Czubajowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988
D-4575-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988

Dom wojnostojący w Międzylesiu w bardzo pięknej zadrzewionej okolicy. Remont generalny odbył sie w 2003r. W tej chwili parter domu przystosowany...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Słupno
910 000 zł 280 m2 3 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Słupno

Słupno, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-9969-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamknietym o pow. 280m2 na działce 630m2. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Dom będzie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radzymin
1 290 000 zł 180 m2 7 167 zł/m2

Dom na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-9466-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Nowy wykończony bliźniak o powierzchni całkowitej 180m2 na działce 592m2. Dom położony w świetnej lokalizacji , około 400m do SKM Międzylesie,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
639 000 zł 110 m2 5 809 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1937
D-4310-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1937

Dwulokalowy dom 110m2 ocieplony, otynkowany z 1937 roku z wolnostojącym garażem o powierzchni 20 m2 na działce 868 m2. Cicha, spokojna okolica, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ossów
735 000 zł 210 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Ossów

Ossów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1958
D-9158-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1958

Dom wolnostojacy w Wawrze o powierzchni około 207m2 na działce 770m2. W pobliżu jest przedszkole i szkoła (podstawowa + gimnazjum jedne z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łosie
1 499 000 zł 290 m2 5 169 zł/m2

Dom na sprzedaż Łosie

Łosie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-4684-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Stylowe 1/2 bliźniaka, budynek podpiwniczony, o praktycznym układzie pomieszczeń i atrakcyjnej sylwetce, dla 4-5 osobowej rodziny, z garażem na 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ząbki
470 000 zł 90 m2 5 222 zł/m2

Dom na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1967
D-10081-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1967

Segment piętrowy o powierzchni 75m2 usytuowany na działce 175m2 w Falenicy. Na parterze jest salon z kominiem, który ogrzewa budynek, kuchnia i...

kontakt zobacz ofertę