rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka
799 000 zł 106 m2 7 538 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Stefanówka

Stefanówka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-90506-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Ładzyń
970 000 zł 260 m2 5 243 zł/m2

Dom na sprzedaż Ładzyń

Ładzyń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90701-12 | 2026-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

DOM WOLNOSTOJĄCY PRZESTRZEŃ, KOMFORT I NOWOCZESNOŚĆ Wyjątkowa propozycja dla rodzin ceniących swobodę, przestrzeń oraz wysoki standard...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Malcanów
597 000 zł 145 m2 4 117 zł/m2

Dom na sprzedaż Malcanów

Malcanów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025
D-90699-12 | 2026-02-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2025

Szukasz ciszy i spokoju ...ZADZWOŃ Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy Malcanowa. Świetny dojazd do Warszawy i Lublina nową...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Sobiekursk
2 980 000 zł 448 m2 6 652 zł/m2

Dom na sprzedaż Sobiekursk

Sobiekursk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:
D-90670-12 | 2026-01-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:

Elegancka, superkomfortowa i przestronna rezydencja o powierzchni całkowitej 448m2 usytuowana na ślicznie zagospodarowanej ponad hektarowej...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
499 000 zł 48 m2 10 396 zł/m2

3 pokoje na osiedlu stadion.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-90665-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Stadion. Pokój dzienny połączony z kuchnią w aneksie i loggią. Dwie sypialnie ,...

kontakt zobacz ofertę