rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Ładzyń
970 000 zł 260 m2 5 243 zł/m2

Dom na sprzedaż Ładzyń

Ładzyń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90701-12 | 2026-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

DOM WOLNOSTOJĄCY PRZESTRZEŃ, KOMFORT I NOWOCZESNOŚĆ Wyjątkowa propozycja dla rodzin ceniących swobodę, przestrzeń oraz wysoki standard...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Duchnów
459 200 zł 1 312 m2 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90547-12 | 2025-11-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka 1312m2 objęta MPZP Możliwość zabudowy jednorodzinne wolnostojącej, garaż ,budynek gospodarczy. Powierzchnia biologicznie czynna 70%...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
1 500 000 zł 100 m2 15 032 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1926
M-90473-12 | 2025-11-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1926

Mieszkanie z klimatem, doskonale położone w ścisłym centrum Warszawy - Radość. Przedwojenna kamienica na ogrodzonej posesji wśród starych drzew....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
780 000 zł 62 m2 12 550 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-90480-12 | 2025-11-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62,15 m, położone na parterze kameralnego, zamkniętego osiedla o wyjątkowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
545 000 zł 38 m2 14 456 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2023
M-90438-12 | 2025-11-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2023

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m, położone w spokojnej, zielonej i przyjaznej okolicy. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
870 000 zł 72 m2 12 083 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90512-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,58 m ( 1piętro + poddasze ) usytuowane na kameralnym zamkniętym osiedlu, w cichej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Józefów
1 050 000 zł 867 m2 1 211 zł/m2

Działka na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90508-12 | 2025-11-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka o powierzchni 867m2 położona blisko centrum , po wschodniej stronie Józefowa. Na działce znajduje się budynek wolnostojący o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę