rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
2 500 000 zł 185 m2 13 479 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026
D-90734-12 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2026

Przedstawiamy nowoczesną i funkcjonalną ofertę domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną doskonałej i zielonej części Wawra, idealną dla osób...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Działka na sprzedaż Wygoda
254 000 zł 1 493 m2 170 zł/m2

Działka na sprzedaż Wygoda

Wygoda, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-16277-12 | 2014-01-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 1493 m2 położona w okolicy Karczewa. Wygodny dojazd drogą 801 na Puławy i potem drogą gruntowa 300 m. Szerokość działki 63,5 m...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90725-12 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90741-12 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 500 000 zł 170 m2 8 824 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90733-12 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Elegancki i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Józefowa, po wschodniej stronie miasta, to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 690 000 zł 106 m2 15 943 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-90732-12 | 2026-03-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę