rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Otwock
890 000 zł 280 m2 3 179 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1990
D-88538-12 | 2023-06-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1990

Przestronny jasny dom w cichej i spokojnej okolicy Otwocka. Pół bliźniaka przy ślepej uliczce wyłożonej kostką brukową i oświetloną. Cały dom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
419 000 zł 212 m2 1 976 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-15097-12 | 2013-07-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

____UWAGA OKAZJA____UWAGA OKAZJA____UWAGA OKAZJA_____ Otwock 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim z piecem (na eko groszek) i grzejnikami w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Otwock
1 600 zł 50 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
DW-15015-12 | 2013-07-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

Samodzielny 2- pokojowy domek do wynajęcia od zaraz. Doskonały punkt komunikacyjny, 5min do SKM i PKP. !!! Możliwość posiadania zwierzaka....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Otwock
3 500 zł 300 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989
DW-15035-12 | 2013-07-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989

Do wynajęcia duży dom w Otwocku. Budynek podpiwniczony, w którym znajduje się garaż z kanałem, pralnia, kuchnia letnia oraz kotłownia. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
580 000 zł 300 m2 1 933 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-9091-12 | 2013-05-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 217m2 na działce o pow. 305m2, podpiwniczony i całkowicie wykończony. Pomieszczenia z piwnicy można wykorzystać...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
350 000 zł 160 m2 2 188 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
D-14473-12 | 2013-05-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

Dom wolnostojący o powierzchni 160m2 na działce o pow. 420m2 w stanie surowym zamkniętym. Budowa rozpoczęta w 2011r. Budynek ocieplony, pokryty...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Otwock
2 500 zł 120 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1986
DW-10505-12 | 2013-04-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1986

Duży dom do wynajęcia w cichym miejscu na Otwockich Kresach. Budynek całkowicie podpiwniczony- dodatkowa opłata za piwnice. Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
1 100 000 zł 350 m2 3 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1969
D-14402-12 | 2013-04-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1969

Duży dom wolnostojący 350m2 na działce 850m2. Budynek z 1969 roku po rozbudowie i modernizacji kilka lat temu. Idealny dla rodziny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otwock
265 000 zł 120 m2 2 208 zł/m2

Dom na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1996
D-7792-12 | 2013-04-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1996

Do sprzedania pietro i strych domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 120m2 na działce o powierzchni 190m2 położony w miejscowości Śródborów-...

kontakt zobacz ofertę